Віброобстеження динамічного обладнання

Віброобстеження динамічного обладнання

ТОВ “ОНІКС НТЦ” протягом 15 років надає першокласні послуги з проведення вібраційного обстеження промислового обладнання. Ми беремося на завдання будь-якої складності. У нас ви можете замовити перевірку динамічного обладнання, яке застосовується у різних сучасних промислових сферах: харчовій, газовій, металургійній, хімічній, тепловій та автономній.

Окрім цього, наша команда кваліфікованих фахівців готова провести аналіз та моніторинг чинних параметрів вібраційного стану. Вони дають унікальну можливість надати нашим клієнтам якнайточніше оцінювання вібронебезпечних дефектів і несправностей, які вже виникли або можуть з’явитися найближчим часом.

Також наші професіонали здатні прогнозувати їх подальший розвиток та освіту. Ми надаємо клієнтам точний висновок технічного стану всього обладнання та окремих вузлів, тим самим запобігаючи поломці агрегату. Майстри визначають часовий проміжок безпечного використання обладнання до наступного проведення віброобстеження.

Якщо забажаєте, наша команда проведе спектр робіт, спрямованих на підвищення безвідмовності та надійності функціонування обладнання. Отримати більш детальну інформацію про послугу ви можете у наших консультантів. Зв’яжіться з ними будь-яким зручним способом. Контактну інформацію можна знайти на сайті.

Перелік робіт, що виконуються у процесі віброобстеження обладнання:

  • Проведення періодичного вібраційного контролю вузлів обладнання із зняттям характеристик вібрації;
  • Визначення та виявлення причин, що спричинили зміну вібраційного стану агрегату;
  • Віброобстеження з метою прогнозу залишкового ресурсу робота вузлів агрегату зі складанням графіків планового ремонту;
  • Періодичний моніторинг вібраційного стану агрегату та його зміна під час експлуатації.

З питань віброобстеження та балансування обладнання дзвоніть за телефоном +3098-010-16-18 (інженер з віброобстеження та балансування динамічного обладнання)