Безосьові шнеки

Безосьові шнеки

Безосьові шнеки (безосьові шнекові спіралі) використовуються у виробництві безосьових шнекових транспортерів. Одним із ключових напрямків діяльності нашого підприємства є виробництво та постачання надійного, сучасного конвеєрного обладнання. У нашій компанії Ви можете купити гнучкий шнековий транспортер, який відповідає будь-яким технічним характеристикам.

При виробництві використовуються висококласні матеріали та технології, за рахунок чого забезпечується висока якість готової конструкції. Гнучкі спіральні конвеєри в усьому світі вважаються одними з найефективніших і найзручніших агрегатів для транспортування порошкоподібних, гранульованих та дрібнозернистих матеріалів.

Однією з найважливіших переваг обладнання даного типу є можливість побудови складних та компактних просторових магістралей у приміщеннях невеликої площі або на територіях, де обмежено місце для розміщення звичайних транспортних систем.

Основними перевагами шнекових транспортерів з безосьовими шнеками порівняно з жорсткими (осьовими) шнековими транспортерами є:

  1. Малошумність
  2. Через відсутність підшипникових опор маса, що транспортується, не застоюється всередині, не пресується
  3. Бережне транспортування матеріалу – мінімальний відсоток аварії фракції
  4. Низькі експлуатаційні витрати та енергоспоживання
  5. Простота та надійність конструкції, а також легкість в обслуговуванні
  6. Відсутність просторового обмеження напрямку руху
  7. Відсутність застійних зон через використання шнека без центральної осі
  8. Низькі інвестиційні витрати та швидка окупність.
  9. Довговічність експлуатації без ремонту та профілактики
  10. Повна герметизація дозволяє транспортувати матеріал без пилу.