Балансування деталей та вузлів

Балансування деталей та вузлів

Компанія “ОНІКС НТЦ” є професіоналом своєї справи. У нашому розпорядженні є висококласне дороге обладнання та багаторічний досвід роботи кваліфікованих фахівців. Завдяки цьому нашою командою професіоналів на високому рівні якості проводиться динамічне балансування ротора турбоагрегатів.

Також нами здійснюється статистична балансування ротора, механізмів і деталей, що обертаються, які використовуються в різних промислових агрегатах. Якщо вам потрібне балансування ротора електродвигуна, то наші майстри з радістю вам допоможуть, виконавши замовлення максимально швидко і якісно.

Більше 15 років нами здійснюється динамічне балансування валів, роторів, електродвигунів, центрифуг, дробарок, подрібнювачів, шнеків, електричних машин, насосів, турбін та ін. Наша компанія володіє всім необхідним спеціалізованим обладнанням та відповідальним ставленням до роботи.

Ми гарантуємо, що балансування ротора та інших елементів буде здійснено на найвищому рівні професіоналізму. Можете бути впевненими в тому, що діагностика та балансування електродвигуна буде виконано максимально точно та якісно.

Перелік робіт, що виконуються у процесі балансування:

  • Підготовка інструментів та балансованого виробу;
  • проведення вимірювань з метою визначення параметрів вихідної вібрації;
  • Розрахунок мас та кутів установки коригувальних вантажів;
  • встановлення коригувальних вантажів, проведення вимірювання залишкової вібрації з метою перевірки якості балансування;
  • Завершення балансування (оформлення протоколу).

З питань віброобстеження та балансування обладнання дзвоніть за телефоном +3098-010-16-18 (інженер з віброобстеження та балансування динамічного обладнання)